KALĖDINIAI

Kalėdos - šeimos ir artimų žmonių šventė. Šią dieną visi susirenkame savo šeimose, aplankome artimuosius ir švenčiame visi kartu. Marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais visai šeimai - graži ir išskirtinė šeimyninė dovana ar apranga. Pasipuoškite nekasdieniais rūbais ir išsiskirkite iš niūrios kasdienybės. Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodai...

Kalėdos - šeimos ir artimų žmonių šventė. Šią dieną visi susirenkame savo šeimose, aplankome artimuosius ir švenčiame visi kartu. Marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais visai šeimai - graži ir išskirtinė šeimyninė dovana ar apranga. Pasipuoškite nekasdieniais rūbais ir išsiskirkite iš niūrios kasdienybės. Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodais vaizdais tiks visiems. Papuošk šeimą ir suteik Kalėdinės dvasios artimiesiems su vienodais rūbais. Apranga visai šeimai viena tema - šventinei nuotaikai.

Daugiau

KALĖDINIAI Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Su Kalėdine juostele

  Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodais vaizdais mamai, tėtei ir vaikui. Jaukūs ir suartinantys marškinėliai išskiriantys iš pilkos kasdienybės. Papuoškite Kalėdas savo išvaizda ir aprenkite visą šeimą vienodai. Gražūs ir patogūs marškinėliai, kuriuos galima nešioti kasdien. 

 • Su Sniego seniu ir zuikiu

  Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodais vaizdais mamai, tėtei ir vaikui. Jaukūs ir suartinantys marškinėliai išskiriantys iš pilkos kasdienybės. Papuoškite Kalėdas savo išvaizda ir aprenkite visą šeimą vienodai. Gražūs ir patogūs marškinėliai, kuriuos galima nešioti kasdien. Stilingi ir gražūs išskirtiniai marškinėliai su skoningu vaizdu. 

 • Su snaige Merry Christmas

  Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodais vaizdais mamai, tėtei ir vaikui. Jaukūs ir suartinantys marškinėliai išskiriantys iš pilkos kasdienybės. Papuoškite Kalėdas savo išvaizda ir aprenkite visą šeimą vienodai. Gražūs ir patogūs marškinėliai, kuriuos galima nešioti kasdien. Apranga Kalėdoms visai šeimai, papuoš kiekvieną šventę. 

 • Su žaisliukais

  Kalėdiniai šeimos marškinėliai su vienodais vaizdais mamai, tėtei ir vaikui. Jaukūs ir suartinantys marškinėliai išskiriantys iš pilkos kasdienybės. Papuoškite Kalėdas savo išvaizda ir aprenkite visą šeimą vienodai. Gražūs ir patogūs marškinėliai, kuriuos galima nešioti kasdien. Stilingi ir gražūs išskirtiniai marškinėliai su skoningu vaizdu. Skirtingi, bet ta pačia tema.

 • Su Kalėdų seneliu

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai.

 • Su statomu besmegeniu

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai. Žiema ir sniegas ant maikutės suteikia šventinės nuotaikos ir Kalėdų dvasios. Smagūs marškinėliai jaukioms akimirkoms.

 • Su eglute po stiklu

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai. Žiema ir sniegas ant maikutės suteikia šventinės nuotaikos ir Kalėdų dvasios. Smagūs marškinėliai jaukioms akimirkoms. Kalėdinė eglutė suteikia maikutei Kalėdinės dvasios ir gražios nuotaikos.

 • Su šokančiais elniais

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai. Žiema ir sniegas ant maikutės suteikia šventinės nuotaikos ir Kalėdų dvasios. Smagūs marškinėliai jaukioms akimirkoms. Linksmi marškinėliai su šokančiais elniais nuteikia nuotaikingai ir smagiai. 

 • Su elniu ir žaisliuku

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai. Žiema ir sniegas ant maikutės suteikia šventinės nuotaikos ir Kalėdų dvasios. Smagūs marškinėliai jaukioms akimirkoms. Pieštas elnias su žaisliuku priartina Kalėdas ir įpučia Kalėdinės dvasios į kiekvieną širdį. 

 • Su kojinėm

  Visai šeimai skirti Kalėdiniai marškinėliai su Kalėdiniais vaizdais. Pasipuošti save ir savo šeimą išskirtinio dizaino ir gražiais marškinėliais Kalėdų vakarėliui būtina. Padaryti Kalėdų šventę įsimintiną galima pasipuošus visiems šiais stilingais marškinėliais. Stilinga apranga visai šeimai. Žiema ir sniegas ant maikutės suteikia šventinės nuotaikos ir Kalėdų dvasios. Smagūs marškinėliai jaukioms akimirkoms. Kalėdinės kojinės priartina Kalėdinį laukimą ir simbolizuoja dovanų metą.

 • Su elniu raudona nosimi

  Marškinėliai visai šeimai Kalėdoms ir ne tik. Stilinga apranga su gražiu piešiniu smagiai nuteikia ir gražiai atrodo. Pasipuošti žiemos šventėms visai šeimai vienodai yra nuostabi idėja ir išskirtinumas. Suteikite šventėms jaukumo apsirengus vienodai. Marškinėliai Kalėdoms gali būti puiki dovana ir kasmetinė tradicija. Marškinėliai dekoruoti su Kalėdine tema priartina šventinę nuotaiką ir atrodo labai įdomiai. Kalėdiniai marškinėliai moteriški, vyriški ir vaikiški su vienodomis detalėmis.

 • Su eglute ir kepure

  Marškinėliai visai šeimai Kalėdoms ir ne tik. Stilinga apranga su gražiu piešiniu smagiai nuteikia ir gražiai atrodo. Pasipuošti žiemos šventėms visai šeimai vienodai yra nuostabi idėja ir išskirtinumas. Suteikite šventėms jaukumo apsirengus vienodai. Marškinėliai Kalėdoms gali būti puiki dovana ir kasmetinė tradicija. Marškinėliai dekoruoti su Kalėdine tema priartina šventinę nuotaiką ir atrodo labai įdomiai. Kalėdiniai marškinėliai moteriški, vyriški ir vaikiški su vienodomis detalėmis. Graži apranga šventinei nuotaikai sutelkti.

 • Besmegenis

  Marškinėliai visai šeimai Kalėdoms ir ne tik. Stilinga apranga su gražiu piešiniu smagiai nuteikia ir gražiai atrodo. Pasipuošti žiemos šventėms visai šeimai vienodai yra nuostabi idėja ir išskirtinumas. Suteikite šventėms jaukumo apsirengus vienodai. Marškinėliai Kalėdoms gali būti puiki dovana ir kasmetinė tradicija. Marškinėliai dekoruoti su Kalėdine tema priartina šventinę nuotaiką ir atrodo labai įdomiai. Kalėdiniai marškinėliai moteriški, vyriški ir vaikiški su vienodomis detalėmis. Graži apranga šventinei nuotaikai sutelkti. Besmegenio elementai ant maikutės padaro ją įdomią ir nuotaikingą. Puošnūs marškinėliai tinka Kasdieniam nešiojimui laukiant švenčių.

 • Su eglute ir žvaigžde

  Marškinėliai visai šeimai Kalėdoms ir ne tik. Stilinga apranga su gražiu piešiniu smagiai nuteikia ir gražiai atrodo. Pasipuošti žiemos šventėms visai šeimai vienodai yra nuostabi idėja ir išskirtinumas. Suteikite šventėms jaukumo apsirengus vienodai. Marškinėliai Kalėdoms gali būti puiki dovana ir kasmetinė tradicija. Marškinėliai dekoruoti su Kalėdine tema priartina šventinę nuotaiką ir atrodo labai įdomiai. Kalėdiniai marškinėliai moteriški, vyriški ir vaikiški su vienodomis detalėmis. Graži apranga šventinei nuotaikai sutelkti. Stilinga eglutė su puošnia viršūne paverčia marškinėlius žiemiškus ir pilnus šventinės nuotaikos. Marškinėliai artimi kiekvieno sielai.