MARŠKINĖLIAI

Marškinėliai - tai kasdienis apsirengimas tiek vasarą, tiek ir žiemą. Marškinėliai papuošti specialia progine simbolika padaro juos išskirtiniais ir įdomiais. Dauguma žmonių suka galvą, ką padovanoti atėjus išskirtiniai progai - gimtadieniui, jubiliejui, tėvo ar mamos dienai, bernvakariui ar mergvakariui, krikštynoms ar vestuvėms, tapus seneliu ...

Marškinėliai - tai kasdienis apsirengimas tiek vasarą, tiek ir žiemą. Marškinėliai papuošti specialia progine simbolika padaro juos išskirtiniais ir įdomiais. Dauguma žmonių suka galvą, ką padovanoti atėjus išskirtiniai progai - gimtadieniui, jubiliejui, tėvo ar mamos dienai, bernvakariui ar mergvakariui, krikštynoms ar vestuvėms, tapus seneliu  ar senele ir daug kitų jums tinkamų progų. Pasirinkus marškinėlius su piešinėliu ar tekstu kaip išskirtinę ir įdomią dovaną, tikrai nenusivilsite ir liksite patenkinti ne tik kokybe, bet ir sukeltais įspūdžiais. Marškinėlius dar kiti tarmiškai vadina maikute. Jos dekoruojamos termo plėvelėmis, kurios atsparios ir puikiai laiko net skalbiant aukštoje temperatūroje. Marškinėliai dovanai tinka visiems ir visada net ir neturint progos. Tai labai originali dovana šventėms.

Daugiau

MARŠKINĖLIAI Yra 106 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • VYRIŠKI

  Vyriški marškinėliai yra skirti vyrams ar vyrišką stilių mėgstantiems žmonėms. Marškinėliai yra medvilniniai ir puikiai dėvisi, patogūs ir smagūs, labai gerai skalbiasi ir neblunka. Vyriški marškinėliai su vyrams pritaikytais vaizdais ar tekstu puikiai tinka įvairioms progoms. Dovana tėčiui, broliui, draugui ar kolegai, kuri suteiks daugybę puikių įspūdžių ir šiltų jausmų išskirtinę akimirką. Tėvo diena ar gimtadienis, Kalėdos ar bernvakaris, visoms progoms galima surasti marškinėlius su šventei tinkamu tekstu, tema ar piešiniu. Vyriški marškinėliai reikalinga ir kasdien dėvima apranga. 

 • MOTERIŠKI

  Moteriški marškinėliai yra stilingi, gražūs ir patogūs. Jie yra liemenuoti, todėl pabrėžia gražias moteriškas linijas. Pasipuošti marškinėliais su moterims tinkamomis dekoracijomis ar tekstu. Pasveikinkite ir padovanokite artimą moterį, mamą, sese, draugę ar kolegę įvairiomis progomis ir aprenkite jas stilingais su tema marškinėliais, kurie tiks tiek išskirtinę dieną, tiek kiekvienai dienai. Marškinėliai padekoruoti kokybiškai ir tarnauja labai ilgai. Jie yra medvilniniai, todėl malonūs nešioti ir puikiai tarnauja. Padarykite savo moterį išskirtine ir laiminga. Marškinėliai patiks kiekvienai vertinančiai grožį ir gera stilių.

 • ŠEIMOS

  Marškinėliai visai šeimai susideda iš marškinėlių vyriškų, moteriškų ir vaikiškų. Vienoda tema padekoruoti ir gražiai atrodantys marškinėliai šeimai puikiai pasipuošti įvairioms progoms. Medvilniniai marškinėliai puikiai tarnauja, labai gerai skalbiasi ir yra labai patogūs. Tai gali būti išskirtinė dovana artėjančioms šventėms. Suteikite šeimai išskirtinumo ir pasipuoškite dekoruotais marškinėliais.  Tai nuostabi dovana tėčiui, broliui, draugui, žmonai, sūnui ar dukrai, kurie turi šeimas. Jie suteiks daugybę puikių įspūdžių ir šiltų jausmų išskirtinę akimirką.

 • VAIKIŠKI

  Vaikiški medvilniniai marškinėliai. Patogūs, smagūs ir labai praktiški marškinėliai, kuriuos galima nešioti kasdien. Graži ir stilinga apranga vaikams pagal jų amžių. Pigūs įdomiai dekoruoti marškinėliai, kuriuos pamils kiekvienas vaikas. Papuoškite savo ar pažįstamą vaiką teminiais marškinėliais tinkančius kiekvienai šventei. Tai marškinėliai, su kuriais kiekvienas vaikas jausis patogiai ir gražiai. Išsiskirkite iš aplinkinių ir išskirkite vaikus papuošdami juos vienetiniais marškinėliais.

 • VALENTINO DIENOS

  Šv. Valentino diena švenčiama kiekvienais metais vasario 14 dieną. Valentinas buvo Romos vyskupas, kuris vasario 14 dieną buvo nubaustas mirties bausme už tai, jog slapta sutuokė daug jaunų įsimylėjėlių. Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama tik nuo nepriklausomybės atgavimo. Šią dieną visiems, tiek jauniems, tiek ir seniems atgimsta jausmai, atgimsta meilė. Meilės dieną pilni namai būna romantikos ir dovanų. Puiki dovana Šv. Valentino dienai yra romantiški marškinėliai su gražiu ir meile spinduliuojančiu užrašu. Valentino dieną mokykloje vaikai apsiklijuoja širdelėmis, suaugę namus papuošia žvakėmis ir gėlėmis. Marškinėliai su Valentino dienos elementais tikrai tiks visiems. Kasdien nešiodamas marškinėlius gautus meilės dieną, jausi šilumą ir meilę, prisiminsi žmogų iš kurio gavai šią įsimintiną dovaną. Nustebinti mylimąjį ar mylimąją taip nesunku ir paprasta su išskirtinio grožio ir kupinais romantikos marškinėliais. Romantiška dovana - Valentino dienos maikutė. Įsigykite vienodo dizaino marškinėlius ir abu įsimylėjėliai apsirengę Vasario 14d. jausis mylimi, atrodys gražiai ir išskirtinai. Papuoškite save ir mylimą žmogų per Valentino dieną stilingai ir padarykite meilės šventę įsimintiną.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 106 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 106 dalykų