VYRIŠKI

Vyriški marškinėliai yra skirti vyrams ar vyrišką stilių mėgstantiems žmonėms. Marškinėliai yra medvilniniai ir puikiai dėvisi, patogūs ir smagūs, labai gerai skalbiasi ir neblunka. Vyriški marškinėliai su vyrams pritaikytais vaizdais ar tekstu puikiai tinka įvairioms progoms. Dovana tėčiui, broliui, draugui ar kolegai, kuri suteiks daugybę puik...

Vyriški marškinėliai yra skirti vyrams ar vyrišką stilių mėgstantiems žmonėms. Marškinėliai yra medvilniniai ir puikiai dėvisi, patogūs ir smagūs, labai gerai skalbiasi ir neblunka. Vyriški marškinėliai su vyrams pritaikytais vaizdais ar tekstu puikiai tinka įvairioms progoms. Dovana tėčiui, broliui, draugui ar kolegai, kuri suteiks daugybę puikių įspūdžių ir šiltų jausmų išskirtinę akimirką. Tėvo diena ar gimtadienis, Kalėdos ar bernvakaris, visoms progoms galima surasti marškinėlius su šventei tinkamu tekstu, tema ar piešiniu. Vyriški marškinėliai reikalinga ir kasdien dėvima apranga. 

Daugiau

VYRIŠKI Yra 47 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • TĖVO DIENOS

  Tėvo diena, tai šventė labai svarbi kiekvienam, nes tai galimybė pasveikinti ir pasakyti savo tėčiui kaip jį mylime ir koks jis mums brangus. Tėvo diena švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį. Šią dieną kiekvienas stengiasi pasimatyti ar pasikalbėti su savo tėčiu, ji pasveikinti bei padovanoti jam išskirtinę dovaną. Marškinėliai skirti tėvo dienai yra viena populiariausių ir kartu mėgstamiausių dovanų, kurios tikrai tiks ir patiks kiekvienam tėčiui. Gražūs žodžiai ir gražios mintys užrašytos ant marškinėlių tiksliai palies tėčio jausmus ir pradžiugins. Norėdami, kad tėtis prisimintų ir kasdien apie jus pagalvotų, įteikite jam dovaną - marškinėlius su tėvo dienai skirtu tekstu, fraze ar piešinėliu. Išskirtinė dovana tėvo dienai - marškinėliai. Jie pagaminti iš medvilnės, dekoruoti termo plėvelėmis, dėvimi patogiai ir ilgai tarnauja. Tėvo dienos marškinėliai smagi ir praktiška dovana. Jei sunku išreikšti jausmus ar parodyti kaip mylite tėtį, padovanokite marškinėlius, kuriuose parašyta koki jausmai ir žodžiai skiriami tėveliui. 

 • ŽVEJO

  Žvejyba yra daugelio vyriškas, bet kartais ir moteriškas, hobis. Kiekvienas žvejas turi savo prietarų ir savo talismanų, kurie jiems neša sėkmę ir laimikius. Marškinėliai su žvejybos simbolika yra puiki dovana kiekvienam žvejoti mėgstančiam ir vertinančiam stilingas dovanas. Žvejo marškinėliai yra medvilniniai padekoruoti termo plėvelėmis. Jos puikiai tarnauja, gerai skalbiasi ir labai patogūs. Marškinėliai žvejui atneš sėkmę ir pasisekimą žvejyboje, gražiai atrodo ir pabrėžia jūsų pomėgį. Žvejyboje be maikutės kaip be meškerės. Įsiamžinkite apsirengę mūsų gamybos marškinėlius su sugautu laimikiu ir atsiuskite mums foto, džiaugsimės ir didžiuosimės kartu su jumis. Kiekvienas žvejys gerbiantis save nori turėti išskirtinius marškinėlius su jo pomėgį apibūdinančius marškinėlius.

 • PATRIOTINIAI

  Lietuva turi daug gražių mūsų šalį reprezentuojančių ženklų. Lietuviški simboliai, tokie kaip vytis, vėliava, herbas, himnas ir t.t. puikiai tinka papuošti daugelį daiktų. Marškinėliai su lietuviška simbolika puikiai atspindi ir parodo jūsų meilę tėvynei. Lietuviški marškinėliai padekoruoti gražiais ženklais. Vienas populiariausių šių laikų lietuviškų simbolių yra stilizuotas vyti, dar vadinamas lenktynininko Benedikto Vanago vyčiu. Lietuvoje plačiai paplitusių stilizuotų Vyčių autorius yra Amerikos lietuvis Gintaras Karosas. Marškinėliai patriotui stilingi ir gražūs. Jie tinka kiekvienam savo šalį mylinčiam. Taip pat galima dovanoti ir užsieniečiams, kurie gerbia Lietuvą. Įteikite išskirtinę dovaną - marškinėlius su Lietuvos simbolika. Puošni lietuviška apranga.

 • LINKSMI

  Marškinėliai su juokingu ar pašaipiu tekstu ir vaizdu. Gera kartais pasišaipyti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Pasipuošti galima šmaikščiais marškinėliais, kurie pralinksmins aplinkinius ir patį. Linksmi marškinėliai puikiai tinka pasipuoši per šventes ar linksmą dieną. Šie marškinėliai skirti žmonėms suprantantiems humorą ir mėgstantiems būti linksmiems ir laimingiems. Humoras ir juokas tai vaistai nuo visų ligų ir ilgina gyvenimą. Marškinėliai yra medvilniniai ir padekoruoti temperatūroms atsparia termo plėvele. Jie labai patogūs ir puikia bei ilgai dėvimi. Kokybiška apranga džiugina kiekvieną žmogų. Linksmi marškinėliai prognozuoja laimingą dieną.

 • BAIKERIO

  Motociklininkas dar vadinami baikeriu yra akį traukiantis ir daugeliui susižavėjimą keliantis kai važiuoja motociklu pasipuošęs savo stilinga apranga. Visada baikeris pasipuošia savo grupuotės simbolika ir kitais stilingais rūbais. Motociklininko marškinėliai gali būti nešiojami ne tik važiuojant motociklu, bet ir nešiojant kasdien. Pasipuošti marškinėliais su baikerio simbolika būtina, taip parodysite savo meilę ir atsidavimą dviratėms transporto priemonėms. Marškinėliai su motociklo gamintojo prekiniu ženklu, tokiu kaip Honda, Harley Davidson, Yamaha, Suzuki, BMW ir kiti, vieni populiariausių ir dažniausių. Baikerių aprangos detalė - maikutė su baikerio simboliu.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 47 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 47 dalykų