PAGALVĖLĖS užvilkimas

Pagalvėlė tai gražus ir mielas namų interjero elementas, kuris puošia namus, pagyvina kambario vaizdą ar suteikia namams šventinės nuotaikos. Pagalvėlės užvilkimas dekoruojamas sublimaciniu būdu arba temo plėvelėmis. Toks papuošimas tarnauja ilgai ir neblunka skalbiant. Pagalvėlė su dekoruotu užvilkimu tinka įvairioms progoms. Užvilkimas tinka p...

Pagalvėlė tai gražus ir mielas namų interjero elementas, kuris puošia namus, pagyvina kambario vaizdą ar suteikia namams šventinės nuotaikos. Pagalvėlės užvilkimas dekoruojamas sublimaciniu būdu arba temo plėvelėmis. Toks papuošimas tarnauja ilgai ir neblunka skalbiant. Pagalvėlė su dekoruotu užvilkimu tinka įvairioms progoms. Užvilkimas tinka pagalvėlės 40x40cm, jos gali būti naudojamos kaip papuošimas sofai, lovai, foteliui ar krėslui. Jas taip pat galima naudoti ir miegojimui. Yra labai platus pagalvėlės užvilkimų spalvų pasirinkimas, todėl nesunku bus išsirinkti jums ar artimajam tinkamiausią. Pagalvėlė su piešinėliu labai tinkama dovana močiutei ar mamai. Pagalvėlių užvilkimai yra dviejų tipų - medvilninis ir sintetinis. Tai viena iš nedaugelio išskirtinių dovanų suteiksiančių puikių emocijų. 

Daugiau

PAGALVĖLĖS užvilkimas Yra 41 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • MOČIUTEI

  Močiutė tai mamos ar tėčio mama, kuri myli ir lepina savo anūkus. Močiutė - žmogus, kuris visada padeda, visada užtaria ir visada myli. Apie močiutę mes visada geros nuomonės. Močiutės visada turi daugiau laiko už tėvus ir visada labiau vertina smulkmenas, elementus, dovanas. Nustebinti močiutę nėra sunku, bet dovaną išrinkti nelengva. Pagalvėlės užvilkimas su sveikinimu močiutei graži ir išskirtinė dovana bet kokia proga. Pagalvėlės užvilkimas tai dovana, kuri papuoš namus ir suteiks jiems jaukumo. Parodykite močiutei kaip ją mylite ir ką jai jaučiate. Ši dovana kasdien močiutei suteiks gerą nuotaiką ir šiltus jausmus. Pagalvėlės užvilkimas močiutei praktiška ir stilinga dovana, tinka visomis progomis ar močiutės gimtadienis, ar močiutės vardadienis, ar Kalėdos ir t.t. Galima įteikti pagalvėlės užvilkimą ir norėdami pranešti naujieną, jog ji tuoj taps močiute. 

 • MAMOS DIENAI

  Mamos diena švenčiama kasmet, gegužės pirmąjį sekmadienį. Mamos dieną minime visi ir visi skirtingai. Sekmadienis kai visi stengiamės aplankyti savo šeimą, savo tėviškę. Mamos dienos šventė yra šeimos šventė ir švenčiama tarp artimiausių žmonių. Padovanoti mamai kažką mielo ir gražaus būtina. Parodyti savo meilę ir jausmus galima įvairiai, pasakyti, parašyti, parodyti, bet galima ir padovanoti dovaną - pagalvėlės užvilkimą, su sveikinimu ir gražiais žodžiais. Mamos dienai skirta pagalvėlė ne tik graži ir miela, bet ir stilinga. Papuoš kiekvienos mamos interjerą ir širdį. Pagalvėlės užvilkimas mamai reikalinga ir praktiška dovana. Mamos dienos dovana kasmet vis svarbesnė ir vis brangesnė. Dovana suteikia šventei, mamos dienai, smalsumo, jaukumo, džiaugsmo ir įsimintinų jausmų. Gražus pagalvėlės užvilkimas - mamos svajonė ir laukiama dovana.

 • TĖVO DIENAI

  Tėvo diena švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį. Šią dieną visi tėčiai jaučiasi mylimi ir prisiminti. Tėtis šeimoje labai mylimas ir svarbus. Jį pasveikinti ir parodyti koks jis mylimas ir svarbus galima įteikiant išskirtinę ir mielą dovaną - pagalvėlės užvilkimą. Pagalvėlės užvilkimas papuoš kiekvieno tėčio namus ir kasdien primins jam šiltus jausmus. Pagalvėlė gali būti naudojama įvairiems tikslams: ant jos miegoti, papuošti namų interjerą, papuošti sofa, lovą ar fotelį, pasidėti jums svarbioje vietoje. Dekoruota tėvo dienai pagalvėlė, kuri atskleidžia jūsų jausmus Tėčiui. 

 • BROLIUI-SESEI

  Šeimoje be tėčio ir mamos yra dar vienas ar keli labai brangūs ir mylimi žmonės - tai sesė arba brolis. Užaugta kartu, išgyventa kartu, patirta daug įspūdžių kartu. Tarp sesės ir brolio slypi kažkokia jėga, kažkoks gilus jausmas, kurį apsakyti neįmanoma. Gimtadienis, kurį švenčia brolis ar sesuo, artimas ir jaukus. Padovanokite pagalvėlės užvilkimą su sveikinimu sesei ar broliui ir suteikite namams jaukumo, meilės. Graži pagalvėlė papuoš namus ir kasdien primins apie jūsų jausmus. Suteikite sesei ar broliui laimės ir padovanokite išskirtinę dovaną - pagalvėlę su sveikinimu.

 • KALĖDINIAI

  Šv. Kalėdos pati jaukiausia ir laukiamiausia žiemos šventė. Ji švenčiama gruodžio 24 dieną. Šv. Kalėdos sukviečia pilnus namus artimiausių žmonių ir visi su džiugesiu bei nekantrumu laukiame Kalėdų simbolio - Kalėdų senelio. Su jo apsilankymu visi namai prisipildo dovanų ir stebuklo. Dar vienas Šv. Kalėdų simbolis yra Kalėdų eglutė, kurią puošiame išskirtinio grožio žaisliukais. Po Kalėdų egle Kalėdų senis sudeda dovanas, kurias randame atsikėlią Kalėdų rytą. Kalėdos katalikų bendruomenėje švenčiamos kaip Dievo sūnaus Jėzaus gimimo šventė. Per Šv. Kalėdas visi su nekantrumu ir smalsumu laukiame dovanos, staigmenos. Pagalvėlės užvilkimas su Kalėdų simbolika suteikia namams Kalėdinės dvasios, įneša kalėdinės nuotaikos. Kalėdinė pagalvėlė puikiai tiks ir kaip Kalėdinė dovana žmogui mylinčiam stilių ir grožį. Pagalvėlės užvilkimas su Kalėdiniu sveikinimu menas jūsų namams.

 • LINKSMI

  Gera nuotaika, juokas ir linksmumas suteikia žmogui energijos, vidinės stiprybės ir žavesio. Juokas gelbsti ne tik nuo karo, bet ir nuo ligų. Gerą nuotaiką patirti galima sulaukus gerų įspūdžių, matant gražius vaizdus ar susitinkant artimus ir širdžiai brangius žmones. Juokitės ir gyvenimas atrodys spalvingesnis, aplinkiniai gražesni ir rūpesčių nebeliks. Linksmos dovanos, dovanos su humoru, pašaipios dovanos ar juokingos dovanos tikrai suteiks gerą nuotaiką ir linksmumo jūsų šventei. Juokinga pagalvėlė - tai linksma dovana jūsų namams. Ji papuoš jūsų namus ir kasdien suteiks papildomą geros nuotaikos bangą. Šmaikšti dovana tinka kiekvienai progai ir visiems. Pagalvėlės užvilkimas yra dviejų tipų, medvilniniai padekoruoti termo plėvelėmis ir sintetiniai dekoruoti sublimaciniais dažais. Abu gamybos būdai tarnauja ilgai ir neblunka skalbiant. Juokingas pagalvėlės užvilkimas namų jaukumui. 

 • VALENTINO DIENAI

  Valentino diena švenčiama Vasario 14 dieną. Tai yra pasaulinė įsimylėjėlių diena. Šią dieną visi namai prisipildo meile, gėlėmis ir dovanomis. Puošni ir prasminga dovana papuošianti namų interjerą yra stilinga pagalvėlė. Neeilinė ir išskirtinė dovana Valentino dienai yra pagalvėlės užvilkimas su gražiais žodžiais ar mielu piešinėliu. Graži ir meilės kupina dovana parodanti ir primenanti jūsų jausmus. Pagalvėlės užvilkimas Valentino dienai vienetinė dovana, kurios nerasite niekur kitur. Meilės dieną meilės kupina dovana.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 41 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 41 dalykų