LIPDUKAI

Lipdukas yra puošybos elementas tinkamas lipinti tiek vidaus tiek ir lauko sąlygomis. Lipdukai gaminami iš spalvotų plėvelių arba spausdinami ant lipduko. Lipdukai yra monomerinių arba polimerinių plėvelių pagrindu. Lipdukai klijuojami su transportine plėvele, kurią po užklijavimo reikia nulupti. Automobiliniai lipdukai naudojami papuošti automo...

Lipdukas yra puošybos elementas tinkamas lipinti tiek vidaus tiek ir lauko sąlygomis. Lipdukai gaminami iš spalvotų plėvelių arba spausdinami ant lipduko. Lipdukai yra monomerinių arba polimerinių plėvelių pagrindu. Lipdukai klijuojami su transportine plėvele, kurią po užklijavimo reikia nulupti. Automobiliniai lipdukai naudojami papuošti automobilį, jį išskirti iš aplinkos, paslėpti defektus ar pamokyti nedrausmingus vairuotojus. Kai kurie lipdukai skirti perspėti kitą vairuotoją apie jūsų automobilyje esantį vaiką, krovinį ar jūsų vairavimo stilių. Lipdukai limpa puikiai ir laiko labai ilgai. Juos bet kada galima nuklijuoti nepažeidžiant automobilio. Labai populiarus automobilio puošybos elementas yra lipdukas.

Daugiau

LIPDUKAI Yra 33 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • ANT AUTOMOBILIO NUMERIŲ

    Lipdukai skirti klijuoti ant automobilio valstybinio numerio toje vietoje, kur anksčiau buvo klijuojami techninės apžiūros lipdukai. Techninės apžiūros lipdukų nebeliko, bet senuose numeriuose vieta jiems tebėra. Naujuose numeriuose vietos techninės apžiūros lipdukui nebėra, bet lipdukas puikiai tiks. Todėl drąsiai galime teigti, kad šis automobilio numerių lipdukas tikrai suras vietą ant jūsų automobilio valstybinių numerių. Tai simbolinis ir puošnus automobilio numerių akcentas, kuris pridės išskirtinumo ir žavesio. Papuoškite savo automobilio numerius jums labiausiai patinkančiais numerių lipdukais. Lipdukai gali būti su Lietuvos simbolika ar jūsų miesto herbu. Tai yra nedidelis, bet įdomus ir stilingas numerių puošybos elementas. 

  • MAGNETINIAI LIPDUKAI

    Magnetiniai lipdukai ant automobilio - puikus sprendimas laikinai paženklinti ar papuošti savo transporto priemonę. Lipdukas tinkamas naudoti ant metalinių paviršių esant nuo -30 iki +55 laipsnių temperatūros. Vengti intensyvios ir kaitrios saulės spindulių. Magnetas yra 0,75mm storio, todėl puikiai laiko ir nenukrenta. Rekomenduojama lipduką nuiminėti ir nusausinti po juo susikaupusią drėgmę. Magnetinis lipdukas dažnai klijuojamas ant automobilio galo su klevo lapu ar M raide. 

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 33 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 33 dalykų