Informacija

Naujos prekės

PUODELIAI

Puodelis - indas su ąsele gerti skysčiams, dažniausiai arbatai ar kavai. Puodelių namuose niekada nebūna per daug, o ypač stilingų ar proginių. Keramikiniai puodeliai su specialiu sublimaciniu būdu uždėtu vaizdu puikiai tarnauja, neblunka ir nenusiplauna. Juos galima plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėmis. Sublimacinis dažas yra nekenksminga...

Puodelis - indas su ąsele gerti skysčiams, dažniausiai arbatai ar kavai. Puodelių namuose niekada nebūna per daug, o ypač stilingų ar proginių. Keramikiniai puodeliai su specialiu sublimaciniu būdu uždėtu vaizdu puikiai tarnauja, neblunka ir nenusiplauna. Juos galima plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėmis. Sublimacinis dažas yra nekenksmingas. Puodelis dekoruojamas karšto preso pagalba 200 laipsnių temperatūroje, taip dažai įsigeria į pačią keramiką. Puodeliai su piešinėliu ir tekstu ar fraze yra labai populiari ir labai mylima dovana. Išskirtinė ir speciali jūsų progai dovana - puodelis su išskirtiniu vaizdu. Puodelis gali būti įvairių spalvų, modelių ar formų. Gali būti baltas su spalvota rankenėle, vidumi ar žiedeliu. Gali būti ryškių liuminescencinių spalvų. Modelis gali būti paprastas, latte ar su specialia forma (tokia kaip širdelė). Puodelis su linksma fraze papuoš kiekvieno draugo ar giminaičio namus ir kiekvieną rytą primins apie jus. Pasirūpinkite, kad jums rūpimas žmogus, gerdamas kiekvieną rytą arbatą ar kavą iš padovanoto puodelio, jaustųsi laimingas ir mylimas. Tai yra originali dovana.

Daugiau

PUODELIAI Yra 32 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • MAMOS DIENAI puodeliai

  Pasveikinkite savo mamą išskirtinai ir įsimintinai - padovanokite mamai puodelį su piešinėliu ar užrašu skirtu mamai. Dovana mamos dienai - puodelis su mamos dienos simbolika.

 • KALĖDINIAI puodeliai

  Kalėdinė dovana daugeliui sukelia daug problemų. Nežinai ką padovanoti, ką nupirkti ir kuo nustebinti artimą žmogų. Nupirk puodelį su Kalėdiniais vaizdais ir palinkėjimais. Gražūs ir išskirtiniai puodeliai Kalėdų tematika.

 • VALENTINO DIENAI puodelis

  Valentino dienai skirti gražūs puodeliai su piešinėliu ir tekstu. Padovanokite mylimam žmogui įsimintiną dovaną - puodelį su Valentino dienos simbolika.

 • TĖVO DIENAI puodeliai

  Puodeliai skirti tėvo dienai, graži ir išskirtinė dovana tėčiui. Išrink išskirtinę dovaną tėveliui - puodelį su Tėvo dienos simbolika ir gražiu palinkėjimu.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 32 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 32 dalykų